Yasal Uyarı

Yıldırım Silahçılık San.Tic.Ltd Şti  internet sitesindeki tüm yazılı ve görsel dökümanlar Yıldırım Silahçılık San.Tic.Ltd Şti.`nin mülkiyetindedir. Bu dökümanlar Yıldırım Silahçılık San.Tic.Ltd Şti `nin izni olmaksızın kopyalanamaz veya kullanılamaz.
Yıldırım Silahçılık San.Tic.Ltd Şti. önceden herhangi bir bilgi vermeksizin modelleri, teknik özellik bilgilerini, fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

Gerekli özen ve dikkat gösterilmiş olmasına rağmen ürün ve aksesuarların teknik özelliklerinde, görsel sunumlarında renk ve desen gibi konularda farklılıklar oluşabilir. Yıldırım Silahçılık San.Tic.Ltd Şti. bunun için sorumlu tutulamaz.

Yıldırım Silahçılık San.Tic.Ltd Şti.  internet sitesindeki ürünler, aksesuarlar, bunların satış fiyatları bilgi vermek amacıyla yayınlanmaktadır.Yıldırım Silahçılık San.Tic.Ltd Şti. internet sitesinde yayınlanan tüm ürünlerin fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. 

Müşterinin ürün alırken ibraz edeceği belgelerin sorumluluğu tamamen müşteriye aittir. İbraz edilen belgeler hakkında Yıldırım Silahçılık San.Tic.Ltd.Şti. herhangi bir sorumluluk kabul etmez.